„În încheiere… Taxi”

După un raliu „ferit” de ochii lumii, după o seară de vineri cu trupa Compact, a fost rândul celor de la Taxi sa facă un spectacol în Piața Tricolorului. Atmosfera a fost de spectacol, vremea a ținut cu spectatorii, iar Dan Teodorescu a oferit Bacăului tot ce a avut mai bun (pe plan profesional mă refer).  Între timp forțele de ordine au fost la datorie, circulația fiind deviată, iar numărul controalelor de rutină crescând. Am rămas impresionat că totuși se pot mobiliza atâția polițiști și jandarmi la un eveniment de risc mediu. Felicitări Primăria Bacău pentru campania electorala (mă înțelegeți voi).

Încă o dată scuze pentru calitatea pozelor… Camera mea este doar o amărâtă de compactă.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *