Am schimbat tema… Din nou

Motivul pentru care am schimbat din nou tema este faptul că cea veche e prea fadă, contrastul e mic, iar textul din widgeturile din partea dreaptă era cam ilizibil. Sper ca noua temă să vă placă și să vă permită să citiți mult mai ușor articolele, informația fiind mai bine organizată. 

logo - dark metal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *