Back in business

Dupa indrazneala mea de a-mi pune android pe Xperia X1 pe care-l am, mi-am consumat prea mult din timp cu teste si asa neimportante uitand prioritatea nr. 1 pentru care am deschis blogul: sa scriu pe el. Asa ca, pana la un nou telefon raman pe sistemul nativ de operare si postez prin e-mail.
Acum sper ca nu mi-am pierdut si asa putinii cititori revenind cu promisiunea ca posturi noi vor aparea zilnic (dar poate si mai des). *yawn* Noapte buna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *