Azi cred că a fost prima zi de vineri care nu mi s-a părut prea lungă, prea complicată, prea aglomerată sau, la polul opus, prea…
Și iată că vinerea asta „s-a terminat” undeva în jurul orei 11:30. Cum așa? Profesorii au avut o treaba și ne-au sucit orele pentru a…