Nu o dată am spus că eu nu mai simt bucuria Crăciunului și că perioada asta nu prea își are rostul decât ca pauză de…
Stare de suflu dulce ca mierea dar amar Ochi arși de soare, dar limpeziți în lună, Fericire sau tristețe, blestem sau dar Sunt opuse si…