
Oups, se mai întâmplă…
Duminică a fost o zi foarte frumoasă, așa că mi-am luat camera și am ieșit cu prietena ca să onorez o promisiune… După o plimbare în Parcul Cancicov și o ciocolată caldă în Pub S2, ajungem pe insulă. Acolo am mai făcut câteva poze, am dat un mic ocol și ajungem la „doc”.
După alte câteva poze, vine puțin mai la vale un grup de fete care făceau același lucru: POZE. Lângă ele era o remorcă pentru barcă. În încercarea de a se relaxa, cel mai probabil, una din acestea se așază pe remorcă. Remorca are roți, deci nu a stat locului, ci a preferat o baie în Bistrița. Fetele, văzând că ceva nu mai e la locul lui și-au văzut liniștite de treabă și poze. Deh, chestii din astea se întâmplă zilnic 😀