Duminică a fost o zi foarte frumoasă, așa că mi-am luat camera și am ieșit cu prietena ca să onorez o promisiune… După o plimbare…
Duminică a fost o zi foarte frumoasă, așa că mi-am luat camera și am ieșit cu prietena ca să onorez o promisiune… După o plimbare…