De 3 ori… Analfabet

Am avut acum câteva minute plăcerea să văd câteva poze pe un grup de facebook, poze care demonstrau încă o dată analfabetismul de care dau dovadă tot mai mulți oameni… Hai să recapitulăm: omul vrea să vândă… ceva… cu 14.500 de… altceva, pe urmă lasă un număr de telefon și, cred, numele lui…

analfabet (1)

Acum, lăsând la o parte sarcasmul, vă las și pe voi să admirați pozele (făcute, din câte văd, la semaforul de pe Unirii)… FOTO: Dorin Cosmin

analfabet (2)

 

analfabet (3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *