La fel ca anul trecut, nefiind ceva mai bun de văzut la tv, am ales finala națională Euro-shit-sion (mai exact la ultima parte)… MARE GREȘEALĂ.…
La fel ca anul trecut, nefiind ceva mai bun de văzut la tv, am ales finala națională Euro-shit-sion (mai exact la ultima parte)… MARE GREȘEALĂ.…