Nu sunt primul (și, cred, nici ultimul) care a scris (va scrie) despre asta, dar țin și eu să vă prezint noua „mândrie” de la…
Când începutul de vacanță devenise plictisitor, primesc un „anunț” de la Vlad: „vezi că pe 6 iulie este show aviatic”… Știind că nu am fost…